Dlaczego my?

Zmiana pracy to poważna sprawa, prawda? A co dopiero wyjazd do pracy za granicę! Zaufaj osobom, które od podszewki znają branżę oraz Norwegię!

WIEMY Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA jak to jest

Znamy to od podszewki i z każdej perspektywy. Nie jesteśmy tylko pośrednikiem, jesteśmy ludźmi którzy sami wyjechali kiedyś do pracy w Norwegii. Wiemy doskonale z czym to się wiąże. Jakie to daje możliwości, ale również jakie trudności możesz napotkać na tej drodze. My pomożemy Ci gładko przez to przejść i szybko odnaleźć się w tym ciekawym kraju!
Zamiast obiecywać złote góry, mówimy prawdę: o języku, o tym co jest wyzwaniem, a co fajną przygodą. Przedstawimy Ci realia pracy i życia w Norwegii. Nie boimy się mówić o potencjalnych problemach, bo wiemy jak je rozwiązać. Dowiesz się też, jak ułożyły się losy naszych dotychczasowych uczennic

Tylko dopasowane oferty

Dzięki współpracy z wieloma norweskimi pracodawcami możemy znaleść ofertę idealnie pasującą właśnie dla Ciebie. Proponujemy różne opcje (kursy płatne i bezpłatne, praca krótko- i długoterminowa, kursy po polsku i po angielsku, naukę od „zera” lub coś bardziej zaawansowanego) i dzięki temu możemy znaleść coś w sam raz dla Twojej sytuacji, zamiast wtłaczać Cię w jakieś sztywne ramy.

Praca dla pielęgniarek w Norwegii co trzeba wiedzieć o języku

Nasz zespół

Zespół pielegniarkawnorwegii.pl tworzą 3 osoby. Każda jest specjalistą w swoim temacie. Dzięki naszym różnorodnym umiejętnościom możemy wspierać Cię przez cały proces nauki i podejmowania pracy.

Bartek

Nauczyciel języka, który za rękę przeprowadza przez meandry gramatyki norweskiej, a jako fan mnemotechnik (sposobów szybkiego zapamiętywania) z chęcią pomaga nauczyć się słówek. Koordynator wyjazdów, z rozbrajającą szczerością opowiadający o realiach życia i pracy w Skandynawii. W Trondheim czuje się jak w domu, uwielbia czekoladę z regionu Trondelag i piesze wycieczki po górach.

Marzena

Pielęgniarka pracująca w Norwegii od ponad 5 lat. Osoby z jej otoczenia uwielbiają ją za uśmiech, a współpracownicy bardzo cenią jej profesjonalizm i etyczne podejście. Wie co to znaczy nauka języka od podstaw albo tęsknota za rodziną podczas wyjazdu i podpowiada, jak sobie z tym radzić oraz jak przygotować się do wyjazdu.

Łukasz

Odpowiada za marketing internetowy pielegniarkawnorwegii.pl
N

Wiemy, jak to jest

Bo wiemy z doświadczenia jak to jest. Znamy to od podszewki i z każdej perspektywy. Nie jesteśmy tylko pośrednikiem, jesteśmy ludźmi którzy sami wyjechali kiedyś do pracy w Norwegii. Wiemy doskonale z czym to się wiąże. Jakie to daje możliwości, ale również jakie trudności możesz napotkać na tej drodze. My pomożemy Ci gładko przez to przejść i szybko odnaleźć się w tym ciekawym kraju!
N

Mówimy, jak jest

Zamiast obiecywać złote góry, mówimy prawdę: o języku, o tym co jest wyzwaniem, a co fajną przygodą. Przedstawimy Ci realia pracy i życia w Norwegii. Nie boimy się mówić o potencjalnych problemach, bo wiemy jak je rozwiązać. Dowiesz się też, jak ułożyły się losy naszych dotychczasowych uczennic
N

Bezpłatne materiały

Oprócz standardowego kursu języka norweskiego, dostajesz dodatkowe i całkowicie darmowe konwersacje i materiały do nauki
N

Warunki i wsparcie

Gwarantujemy najlepsze warunki i pełne wsparcie dla kandydatek
N

Znamy język i kraj

Wiemy jak to jest uczyć się norweskiego i osoby z naszego zespołu władają nim biegle. Typowy polski pośrednik pracy nie zna norweskiego, ani realiów życia w Norwegii. My wszystko przeszliśmy na własnej skórze, więc będziemy potrafili odpowiednio wesprzeć Cię w całym tym procesie.
N

Podpowiadamy

Znamy Norwegię, więc podpowiadamy co w Norwegii jest fajne, ciekawe, warte zobaczenia i doświadczenia. Dzięki temu atrakcyjny wyjazd zarobkowy staje się też ciekawą przygodą oraz okazją do nawiązania interesujących międzynarodowych znajomości.
„Do tej pracy zrekrutował mnie Bartek. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ ta praca i miejsce na ziemi przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewałam się tak świetnej pracy, takich cudnych widoków, a tak bardzo marzyłam, aby przyjechać do Norewgii.”

Ula

pielęgniarka, pracująca w Norwegii

Praca dla pielęgniarek w Norwegii 

ZARABIAJ GODNIE, POZNAJ NORWEGIĘ, PRZEŻYJ PRZYGODĘ, NAWIĄŻ MIĘDZYNARODOWE ZNAJOMOŚCI

+48 577 072 500

kontakt@pielegniarkawnorwegii.pl

Lublin