Wymagania

Zastanawiasz się nad pracą w Norwegii? Chcesz dowiedzieć się więcej lub masz wątpliwości? Skontaktuj się i

Nasze wymagania odnośnie pracy w Norwegii

Prawo wykonywania zawodu
Prawo wykonywania zawodu wydane w Polsce. Prosimy o zaznaczanie w CV, w którym roku zostało wydane.
Chęć wyjazdu
Umowa o pracę w Norwegii zawierana jest na okres 2 lat. Musisz być gotowa/y na 6 tygodniowe wyjazdy, po których następuje zwykle tygodniowy urlop.
Gotowość do nauki języka
Przed rozpoczęciem pracy musisz przejść przez kurs językowy. My go organizujemy. Norweski to całkiem prosty język. Chętnie opowiemy Ci o tym więcej, jeśli zostawisz do siebie namiary.
Niekaralność

Praca jest tylko i wyłącznie dla osób, które są niekarane. Nie ma tu żadnych wyjątków.

Dlaczego my?

Doświadczenie

Wiemy z doświadczenia jak to jest. Znamy to od podszewki i z każdej perspektywy. Nie jesteśmy tylko pośrednikiem, jesteśmy ludźmi którzy sami wyjechali kiedyś do pracy w Norwegii. Wiemy doskonale z czym to się wiąże. Jakie to daje możliwości, ale również jakie trudności możesz napotkać na tej drodze. My pomożemy Ci gładko przez to przejść i szybko odnaleźć się w tym ciekawym kraju!

Mówimy, jak jest

Zamiast obiecywać złote góry, mówimy prawdę: o języku, o tym co jest wyzwaniem, a co fajną przygodą. Przedstawimy Ci realia pracy i życia w Norwegii. Nie boimy się mówić o potencjalnych problemach, bo wiemy jak je rozwiązać. Dowiesz się też, jak ułożyły się losy naszych dotychczasowych uczennic.

Nauka i materiały

Oprócz standardowego kursu języka norweskiego, dostajesz dodatkowe i całkowicie darmowe konwersacje i materiały do nauki.

Warunki i wsparcie

Gwarantujemy najlepsze warunki i pełne wsparcie dla kandydatek. Wiemy też, jak to jest uczyć się norweskiego i osoby z naszego zespołu władają nim biegle. Typowy polski pośrednik pracy nie zna norweskiego, ani realiów życia w Norwegii. My wszystko przeszliśmy na własnej skórze, więc będziemy potrafili odpowiednio wesprzeć Cię w całym tym procesie.

Znamy Norwegię

Znamy Norwegię, więc podpowiadamy co w Norwegii jest fajne, ciekawe, warte zobaczenia i doświadczenia. Dzięki temu atrakcyjny wyjazd zarobkowy staje się też ciekawą przygodą oraz okazją do nawiązania interesujących międzynarodowych znajomości.

Zaczynamy?

Zostaw kontakt. Odezwiemy się wkrótce.

Możesz też zadzwonić — +48 577 072 500

Praca dla pielęgniarek w Norwegii 

ZARABIAJ GODNIE, POZNAJ NORWEGIĘ, PRZEŻYJ PRZYGODĘ, NAWIĄŻ MIĘDZYNARODOWE ZNAJOMOŚCI

+48 577 072 500

kontakt@pielegniarkawnorwegii.pl

Lublin