Praca dla pielęgniarek w Norwegii

N

Wysokie zarobki i dodatki

Zarobki miesięcznie: około 22 000 zł, minimalna stawka godzinowa 233 NOK, dodatki za pracę w weekendy, święta oraz pracę na nocnej zmianie

N

Pomoc i wsparcie 24/7

Stałe wsparcie zespołu, który WIE Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA jak to jest uczyć się norweskiego “od zera”, albo planować wyjazd do obcego kraju. Rozumiemy Was, bo byliśmy na Waszym miejscu, dlatego wiemy jak Was wspierać i co będzie Wam potrzebne
N

Umowa o pracę

Umowę o pracę w norweskiej firmie, na tych samych prawach co norweskie pielęgniarki, ze wszystkimi zabezpieczeniami socjalnymi. Ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy oraz OC
N

Miejsce pracy odpowiednie do umiejętności i znajomości języka

Pracuj w szpitalach, domach opieki lub opiekuj się pacjentami w domach
N

Uczymy języka

Możliwość rozpoczęcia kursu bez zobowiązań, uczestnictwo w pierwszych lekcjach bez podpisania umowy, żebyś mogła/mógł sprawdzić “z czym to się je”
N

Przygoda i doświadczenie

Poznaj wspaniałych ludzi i kraj, gdzie zimą jeździ się skuterem śnieżnym, lasy pełne jagód rosną dosłownie tuż za progiem, a piękna przyroda otacza z każdej strony. Poznaj przyjazność Norwegów, ceniących polskie pielęgniarki za ich pracowitość i fachowość (a niejeden potwierdza też opinię, że “Polki to najpiękniejsze kobiety świata” ;))

Jesteś zdecydowana/y?

Potrzebujesz informacji?

Nasze wymagania odnośnie pracy w Norwegii

Prawo wykonywania zawodu
Prawo wykonywania zawodu wydane w Polsce. Prosimy o zaznaczanie w CV, w którym roku zostało wydane.
Chęć wyjazdu
Umowa o pracę w Norwegii zawierana jest na okres 2 lat. Musisz być gotowa/y na 6 tygodniowe wyjazdy, po których następuje zwykle tygodniowy urlop.
Gotowość do nauki języka
Przed rozpoczęciem pracy musisz przejść przez kurs językowy. My go organizujemy. Norweski to całkiem prosty język. Chętnie opowiemy Ci o tym więcej, jeśli zostawisz do siebie namiary.
Niekaralność
Praca jest tylko i wyłącznie dla osób, które są niekarane. Nie ma tu żadnych wyjątków.

Dlaczego my?

Doświadczenie
Wiemy z doświadczenia jak to jest. Znamy to od podszewki i z każdej perspektywy. Nie jesteśmy tylko pośrednikiem, jesteśmy ludźmi którzy sami wyjechali kiedyś do pracy w Norwegii. Wiemy doskonale z czym to się wiąże. Jakie to daje możliwości, ale również jakie trudności możesz napotkać na tej drodze. My pomożemy Ci gładko przez to przejść i szybko odnaleźć się w tym ciekawym kraju!
Mówimy, jak jest
Zamiast obiecywać złote góry, mówimy prawdę: o języku, o tym co jest wyzwaniem, a co fajną przygodą. Przedstawimy Ci realia pracy i życia w Norwegii. Nie boimy się mówić o potencjalnych problemach, bo wiemy jak je rozwiązać. Dowiesz się też, jak ułożyły się losy naszych dotychczasowych uczennic.
Nauka i materiały
Oprócz standardowego kursu języka norweskiego, dostajesz dodatkowe i całkowicie darmowe konwersacje i materiały do nauki.
Warunki i wsparcie
Gwarantujemy najlepsze warunki i pełne wsparcie dla kandydatek. Wiemy też, jak to jest uczyć się norweskiego i osoby z naszego zespołu władają nim biegle. Typowy polski pośrednik pracy nie zna norweskiego, ani realiów życia w Norwegii. My wszystko przeszliśmy na własnej skórze, więc będziemy potrafili odpowiednio wesprzeć Cię w całym tym procesie.
Znamy Norwegię
Znamy Norwegię, więc podpowiadamy co w Norwegii jest fajne, ciekawe, warte zobaczenia i doświadczenia. Dzięki temu atrakcyjny wyjazd zarobkowy staje się też ciekawą przygodą oraz okazją do nawiązania interesujących międzynarodowych znajomości.

Zaczynamy?

Zostaw kontakt. Odezwiemy się wkrótce.

Możesz też zadzwonić — +48 577 072 500

Praca dla pielęgniarek w Norwegii 

ZARABIAJ GODNIE, POZNAJ NORWEGIĘ, PRZEŻYJ PRZYGODĘ, NAWIĄŻ MIĘDZYNARODOWE ZNAJOMOŚCI

+48 577 072 500

kontakt@pielegniarkawnorwegii.pl

Lublin