Praca dla pielęgniarek w Norwegii

Ważne! Dajemy Możliwość sprawdzenia, bez żadnego ryzyka, czy norweski jest trudny.

Jeśli nie uda Ci się nauczyć języka, to nie ponosisz z tego tytułu żadnych konsekwencji

N

Wysokie zarobki i dodatki

Zarobki miesięcznie: około 22 000 zł, minimalna stawka godzinowa 233 NOK, dodatki za pracę w weekendy, święta oraz pracę na nocnej zmianie

N

Pomoc i wsparcie 24/7

Stałe wsparcie zespołu, który WIE Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA jak to jest uczyć się norweskiego “od zera”, albo planować wyjazd do obcego kraju. Rozumiemy Was, bo byliśmy na Waszym miejscu, dlatego wiemy jak Was wspierać i co będzie Wam potrzebne
N

Umowa o pracę

Umowę o pracę w norweskiej firmie, na tych samych prawach co norweskie pielęgniarki, ze wszystkimi zabezpieczeniami socjalnymi. Ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy oraz OC
N

Miejsce pracy odpowiednie do umiejętności i znajomości języka

Pracuj w szpitalach, domach opieki lub opiekuj się pacjentami w domach
N

Uczymy języka

Możliwość rozpoczęcia kursu bez zobowiązań, uczestnictwo w pierwszych lekcjach bez podpisania umowy, żebyś mogła/mógł sprawdzić “z czym to się je”
N

Przygoda i doświadczenie

Poznaj wspaniałych ludzi i kraj, gdzie zimą jeździ się skuterem śnieżnym, lasy pełne jagód rosną dosłownie tuż za progiem, a piękna przyroda otacza z każdej strony. Poznaj przyjazność Norwegów, ceniących polskie pielęgniarki za ich pracowitość i fachowość (a niejeden potwierdza też opinię, że “Polki to najpiękniejsze kobiety świata” ;))
N

Dopasowana oferta

Oferta dopasowana doTwojej sytuacji - zależnie od Twoich potrzeb możemy zaproponować różne formy nauki języka, czas współpracy czy miejsce zatrudnienia.

Jesteś zdecydowana/y?

Potrzebujesz informacji?

Nasze wymagania odnośnie pracy w Norwegii

Prawo wykonywania zawodu
Prawo wykonywania zawodu wydane w Polsce. Prosimy o zaznaczanie w CV, w którym roku zostało wydane.
Chęć wyjazdu

Umowa o pracę w Norwegii zawierana jest na okres 2 lat. Musisz być gotowa/y kilkutygodniowy turnus, po którym następuje ok. 2 tygodni urlopu.

Gotowość do nauki języka
Przed rozpoczęciem pracy musisz przejść przez kurs językowy. My go organizujemy. Norweski to całkiem prosty język. Chętnie opowiemy Ci o tym więcej, jeśli zostawisz do siebie namiary.
Niekaralność
Praca jest tylko i wyłącznie dla osób, które są niekarane. Nie ma tu żadnych wyjątków.

Dlaczego my?

Doświadczenie
Wiemy z doświadczenia jak to jest. Znamy to od podszewki i z każdej perspektywy. Nie jesteśmy tylko pośrednikiem, jesteśmy ludźmi którzy sami wyjechali kiedyś do pracy w Norwegii. Wiemy doskonale z czym to się wiąże. Jakie to daje możliwości, ale również jakie trudności możesz napotkać na tej drodze. My pomożemy Ci gładko przez to przejść i szybko odnaleźć się w tym ciekawym kraju!
Mówimy, jak jest
Zamiast obiecywać złote góry, mówimy prawdę: o języku, o tym co jest wyzwaniem, a co fajną przygodą. Przedstawimy Ci realia pracy i życia w Norwegii. Nie boimy się mówić o potencjalnych problemach, bo wiemy jak je rozwiązać. Dowiesz się też, jak ułożyły się losy naszych dotychczasowych uczennic.
Nauka i materiały
Oprócz standardowego kursu języka norweskiego, dostajesz dodatkowe i całkowicie darmowe konwersacje i materiały do nauki.
Warunki i wsparcie
Gwarantujemy najlepsze warunki i pełne wsparcie dla kandydatek. Wiemy też, jak to jest uczyć się norweskiego i osoby z naszego zespołu władają nim biegle. Typowy polski pośrednik pracy nie zna norweskiego, ani realiów życia w Norwegii. My wszystko przeszliśmy na własnej skórze, więc będziemy potrafili odpowiednio wesprzeć Cię w całym tym procesie.
Znamy Norwegię
Znamy Norwegię, więc podpowiadamy co w Norwegii jest fajne, ciekawe, warte zobaczenia i doświadczenia. Dzięki temu atrakcyjny wyjazd zarobkowy staje się też ciekawą przygodą oraz okazją do nawiązania interesujących międzynarodowych znajomości.

Zaczynamy?

Zostaw kontakt. Odezwiemy się wkrótce.

Możesz też zadzwonić — +48 577 072 500

Praca dla pielęgniarek w Norwegii 

ZARABIAJ GODNIE, POZNAJ NORWEGIĘ, PRZEŻYJ PRZYGODĘ, NAWIĄŻ MIĘDZYNARODOWE ZNAJOMOŚCI

+48 577 072 500

kontakt@pielegniarkawnorwegii.pl

Lublin